DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O nás

 

V roce 2007 jsem si pořídila svého prvního pejska. Byla to černá fenka labradorského retrívra. Původně to měla být pouze parťačka na procházky, ale potom, co jsem si zkusila základní výcvik na místním ZKO, už nebylo úniku. Začaly jsme skládat zkoušky od základních (ZZO) až po nejvyšší (FH2, ZVV2). Zúčastňovaly jsme se spousty závodů, které se nám povedly, ale také jsme byly na VS stopařů.

A tak jsem si řekla, proč by nemohla mít štěňátka, která by mohla být stejně šikovná jako naše Sissinka. V roce 2011 jsem proto založila chovatelskou stanici od Půlnoční krásky, ale nakonec se nám nepoštěstilo mít štěňátka.

Když Sissince v roce 2015 diagnostikovali rakovinu mízních uzlin, udělali jsme všechno proto, aby měla zbytek života co nejšťastnější. Bojovala statečně 9 měsíců a 25.12.2015 se s námi naposledy rozloučila. Ten den jsem řekla, že už žádného psa nechci.

Což mi vydrželo 5 měsíců. Potom jsem svému manželovi ukázala, že takového pejska chci k narozeninám. Na obrázku byla vyfocená AUO blue merle, s ocáskem a modrýma očima. Hlavním důvodem proč chci takového psa byla jejich povaha, aktivita a jejich úsměv. Hledala jsem psa, který bude podobný Sissince. A když jsem ho objevila, už stačilo vybrat jenom správnou CHS. Dlouho jsem hledala, až jsem našla tu pravou.

A tak, začátkem září jsme si přivezli AUO Genial Garp od Halířů, který u nás bohužel dlouho nebyl. Dne 17.9.2016 na moje narozeniny umřel. A chovatelé nám místo něho nabídli malého Fanouška, který se nám od začátku také libil. Dlouho jsme přemýšlet nemuseli. Když už jsme měli všechno připravené pro štěňátko, tak jsme už nechtěli čekat na další vrh. A tak nám doma dělá radost Grey Fantom od Halířů,alias Grey.

Jelikož Grey je prostě náš Grey, který ani minutu neposedí, chvilku si neodpočine a pořád by něco dělal, začali jsme uvažovat o tom, že by potřeboval kamaráda. Uvažování skončilo ve chvíli, když se v CHS od Halířů narodilo 9 krásných štěňátek. Bylo to dlouhé přemýšlení. Manžel se hodně bránil, ale když viděl, že mu společnost opravdu chybí, přivezli jsme si 4.7.2017 domů fenku Hot Chocolate od Halířů.

Doufám, že i oni budou rádi cvičit a budou úspěšní nejen na zkouškách a závodech, ale i na výstavách. A že nám budou dobrými parťáky v našem životě.

 

Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.

 
 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz